Regelgeving

Doel: nivelleren, belemmeringen opheffen Resultaat: Kansen Betrokkenen: Fons Lustenhouwer, Expert in Wonen, f.lustenhouwer@expertinwonen.nl Sjef Klaassen, gemeente Helmond, s.klaassen@helmond.nl Harm Jacobs, gemeente Helmond, h.jacobs@helmond.nl Chris Huppertz, Woonpartners, c.huppertz@woonpartners.nl Wim Hillenbrink, Manders Totaal, wim.hillenbrink@manderstotaal.eu Frank Sanders, MGE, fsanders@onsbrabantnet.nl Eerste volgende stap: Planning opstellen -> Sjef Eerste bijeenkomst: Binnen max. 3 weken Trekker/contactpersoon: Sjef Klaassen, gemeente Helmond, s.klaassen@helmond.nl
Doel: Wiel niet opnieuw uitvinden Resultaat: Overzicht van beschikbare concepten en technieken (toepasbaar in Helmond) Betrokkenen: Hans Rikze, Morgen Groene Energie, hansrikze@gmail.com Berrie Horsten, ECHR, berrie.horsten@upcmail.nl Kees Strik, Wocom, k.strik@wocom.nl Anthony Vermeulen, bouwkundige/architectuur, awtvermeulen@gmail.com Fons Lustenhouwer, Expert in Wonen, f.lustenhouwer@expertinwonen.nl Eerste volgende stap: Bijeenkomst organiseren Eerste bijeenkomst: In overleg met werkgroep pilot NOM

Pilot NOM aftrap

Doel: Realisatie – deal Resultaat: VB woning Betrokkenen: Fons Lustenhouwer, Expert in Wonen, f.lustenhouwer@expertinwonen.nl Luck Dankers, Kuijpers, ldankers@kuijpers.com Sjef Klaassen, gemeente Helmond, s.klaassen@helmond.nl Ton Bierhof, ECHR, a.bierhoff@upcmail.nl Kees van Daalen, Enexis, kees.van.daalen@enexis.nl Daan Arkesteijn, ENL, info@enternextlevel.nl Chris Huppertz, Woonpartners, c.huppertz@woonpartners.nl Nicolette Dijkshoorn, Wocom, n.dijkshoorn@wocom.nl Wim Hillenbrink, Manders Totaal, wim.hillenbrink@manderstotaal.eu Henry vd Kerkhof, Volksbelang Eerste volgende